پیام شهردار سربیشه بمناسبت 13 آبان روز دانش آموز و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی


به گزارش روابط عمومی شهرداری سربیشه: مهندس زینلی شهردار سربیشه بمناسبت فرا رسیدن 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز پیامی را به شرح ذیل صادر نمودند. روز 13 آبان روز دانش آموز و روز مبارزه با استکبار جهانی است. روزی که قشر فرهنگی و پویای جامعه، یعنی دانش آموزان و دانشجویان در سال های 1357 و 1358 با فداکاری و ایثار، این روز را در خاطر و یاد مردم عزیزمان ثبت کرده اند.
روز 13 آبان تداعی گر حادثه عظیم تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و مبارزه با استکبار جهانی و بالاخص آمریکا است. روزی که در آن دانشجویان خط امام (ره) در ادامه راه شهدای دانش آموز فریاد ظلم ستیزی انقلاب اسلامی ایران را در سراسر جهان طنین انداز کردند.
 ضمن گرامیداشت این روز   از مردم فهیم و ولایتمدار شهرسربیشه دعوت میشود تا با حضور در راهپیمایی13 آبان ،حماسه ایی آگاهانه و ناشی از بصیرت و توام با شور و شعور حسینی همچون همیشه  به نمایش گذارند))به گزارش روابط عمومی شهرداری؛ مهندس زینلی از آمادگی ستاد بحران شهرداری در مواجهه با بارش های احتمالی خبر داد و افزود: ستاد بحران شهرداری،   با آغاز بارش های فصلی به منظور جلوگیری از بروز هر گونه مشکل با تشکیل کارگروه جهت هماهنگی بین واحد ها اقداماتی به شرح ذیل انجام داد: برپایی جلسه هماهنگی  جهت پیش بینی تدابیر لازم قبل و حین بارش باران، تعیین نیروهای کشیک طی دو شیفت جداگانه برای کارگران جهت ارائه خدمات به موقع در زمان بحران،بازدید از تجهیزات و ماشین آلات   به منظور آمادگی لازم   -نظافت و لایه روبی کانالهای سطح شهر-رفع مشکل دفع آبهای سطحی خیابان کشاورز-اقدامات لازم جهت خرید یکدستگاه پمپ جهت تخلیه آبهای زیرگذر و...